Jak se registrovat

Níže najdete návody krok za krokem, jak se registrovat do služeb ChatGPT, MS Copilot, Claude AI a Google Gemini. Našli jste chybu? Dejte nám vědět: cau@aidetem.cz. Děkujeme!

ChatGPT

Hromadná registrace ve třídě
Hromadné registrace z jedné IP adresy není možná — například v případě, že by se chtěly děti registrovat najednou ve třídě. Aplikace blokuje z bezpečnostních důvodů hromadné registrace z jedné IP. Proto by se měly děti registrovat z domova (školním účtem).

MS Copilot

Registrace do služby není nutná, Copilot můžete používat také bez přihlášení. Ovšem v případě, že si přejete Copilot využívat přihlášeni, je třeba se přihlásit existujícím účtem Microsoft (ať už se hlásíte soukromým, pracovním nebo školním účtem) nebo si vytvořit nový.

Claude AI

Google Gemini

Pro používání Google Gemini je třeba se přihlásit existujícím účtem Google nebo si vytvořit nový.